Loading...

Hosting Hizmetleri

Denizli Hosting | Hosting Hizmetleri | Linux Hosting

Hosting Hizmetleri

Hosting diğer adıyla barındırma bir internet sitesine ait tüm sayfaların, yazıların, resimlerin, kodların, videoların yer aldığı, bu içeriklerin yayınlanmasına ve korunmasına ayrıca kurumsal mail adreslerinin tanımlanmasına verilen genel bir isimdir. Kısaca Hosting internet üzerindeki web alanıdır. Web siteleri bu web alanları üzerinden yayınlanır. 

Alan Adı Tescili 'nden sonra, alan adının bağlı olduğu bir hosting alanı gerekmektedir. Hosting olmadan alan adınız herhangi bir işe yaramayacaktır. Hosting olmadan bir web sitesi yayınlayamazsınız.

Hosting hizmeti kaliteli ve hızlı olmalıdır. Web sitenizin sağlıklı bir şekilde yayınlanması bu kalite ve hıza bağlıdır. kaliteli bir hosting hizmeti kesintisiz olmalı, web siteniz hızlı açılmalı ve web sitenizi düzgün çalıştıracak bileşenleri içermelidir. Bunun yanı sıra sitenizde yayınlayacağınız dosyaların ve diğer öğeleri saklayacağınız disk alanınızda önemli unsurlar arasındadır.

Sitenizin yayınlanmasında önemli unsurlardan bir diğeri olan trafik kotası; sitenizdeki dosyaların, email mesajları vb. unsurların boyutunun toplam değeri olarak hesaplanmaktadır.

Hosting Windows ve Linux hosting olmak üzere iki farklı işletim sisteminde çalıştırılmaktadır. Hosting hesabınızda çalıştırmak istediğiniz uygulamalara, web sitenizde bulunacak resim, video, flash dosyalarının yoğunluğuna ve en önemlisi de kullanacağınız mail adresi adeti ve kotalarına göre hesabınızın açılacağı işletim sistemini de doğru olarak seçmeniz gerekmektedir.

Önceki sayfa: Alan Adı Tescili Sonraki sayfa: Sunucu Kiralama
Denizli Web Tasarım Firması
KURUMSAL

Denizli Web Tasarım, Denizli Web Tasarım Firması, Denizli Logo Tasarım, Web Tasarım firması

Hakkımızda →

BİZE ULAŞIN
Pelitlibağ Mh. 3406/1 Sk.
No:4/2 DENİZLİ
+90 (549) 551 07 77
BİZİ TAKİP EDİN