Loading...

Web Tasarım Süreci

Web Tasarım Süreci

Web tasarım sürecinde izlediğimiz aşamalı bir çizgi vardır. Bu sürecin işleyişi hem bizi hem de müşterilerimizi memnun etmekte ve uygulanan işlemleri adım adım takip etme fırsatı tanımaktadır.

Teklif Aşaması

Web site projesine başlangıç için yeşil ışık yakan adım olarak adlandıracağımız bu aşama, sizden gelen talep veya bizim sizlere ulaşmamızla başlayan süreçtir. Web siteniz ile ilgili ön görüşmemizin ardından size ihtiyaçlarınızı karşılayacak olan web sitesinin maliyeti ve yapacağımız işlemleri içeren web sitesi teklifimizi sunarız. Teklifimiz üzerinde birlikte yapacağımız değerlendirme sonucunda, teklifimiz onaylamanızı ile bir sonraki aşamaya geçilmektedir.

İlk Tasarım Aşaması

Sizden aldığımız fikir, bilgi, resim ve belgeler ile yola çıkarak firmanıza özel olarak hazırlanmış tasarım örneklerinin tarafınıza sunulduğu aşamadır. Bu aşamada firmanıza 2 adet anasayfa tasarımı yapılarak sunulur ve sizden hazırlanan tasarımlardan bir tanesini seçmeniz beklenmektedir. Hazırlanan tasarımlar arasından size uygun olduğunu düşündüğünüz tasarım üzerinde değerlendirmeler yapılarak bir sonraki aşamaya geçebiliriz.

Revizyon

Hazırlanan tasarım üzerindeki son değişikliklerin yapıldığı ve artık bir resim dosyası halinden web sitesi haline getirildiği aşamadır. Anasayfa tasarımının haricinde kalan diğer alt sayfaların tasarımı bu aşamada yapılmaktadır.

Sonuçlandırma ve Küçük Düzenlemeler

Web sitemiz son aşamasına gelmiştir. Bu aşamada web sitesine içerik yazıları, haberler, resimlerin eklenmesi, iletişim ve teklif formlarının oluşturulması, testlerin yapılması ve küçük düzenlemelerin yapılması yer almaktadır.

Site Teslimi ve Teşekkürler

Siteniz artık hazır hale gelmiştir. Web sitenizi nasıl yöneteceğiniz, güncelleyeceğiniz ve siteniz ile ilgili raporları nasıl okuyacağınız ile ilgili kısa bir eğitim verilmesi ile son bulmaktadır.

Web sitenize daha fazla ziyaretçi ve müşteri çekmenize yardımcı olacak internet reklam olanaklarına göz atmanız faydalı olacaktır.

Önceki sayfa: Denizli Web Tasarımı Sonraki sayfa: Web Destek Anlaşması
Denizli Web Tasarım Firması
KURUMSAL

Denizli Web Tasarım, Denizli Web Tasarım Firması, Denizli Logo Tasarım, Web Tasarım firması

Hakkımızda →

BİZE ULAŞIN
Pelitlibağ Mh. 3406/1 Sk.
No:4/2 DENİZLİ
+90 (549) 551 07 77
BİZİ TAKİP EDİN