Loading...

Sunucu Kiralama

Server Kiralama

Sunucu Kiralama

Web siteniz normal bir hosting paketi üzerinde çalışamayacak kadar büyükse veya hosting paketleri web sitenizin çalışması için gerekli olan özellikleri, altyapıyı karşılamıyorsa sunucu kiralamak sizin için en uygun çözüm olacaktır. 

Sunucu kiralayarak, hem daha fazla web alanına sahip olacak, web sitenizin daha hızlı açılmasını sağlayabilirsiniz. Sadece sitenize özel IP adresi tanımlaması yapılarak diğer web sitelerinden ayrılmış olacaksınız. 

Sunucu veya Server bir ağ üzerinde diğer bilgisayarlara servis sağlayan bilgisayarlardır. Genellikle tüm bilgi ve dosyalar bu donanımlarda bulunmaktadır ve paylaşımlı bir ortamda diğer bilgisayarlar tarafından kullanılırlar.

Bir internet sitesinin yayınlanması için gerekli dosyaların tümü bu bilgisayarlar üzerinde tutulur. İnternet sitelerindeki yayının devam edebilmesi için bu bilgisayarların sürekli çalışır durumda olması gerekmektedir. İnternet ortamında gezen ziyaretçileri verileri bu bilgisayarlar aracılığı ile ekranlarında görebilmektedirler.

Servis sağlayıcılar güvenlik gibi çeşitli nedenlerden ve belli bir seviyede servis kalitesini temin edebilmek için bazı ayarlarda sınırlama yapabilirler. Bu durum mail sayısı ve güvenliği önemli olan işletmelerde sıkıntılara yol açabilmektedir. Firmalar için kendilerine özel bir sunucu gereksinimini karşılamaya yönelik bir çözüm olarak sunucu kiralama hizmetimizi kullanabilirsiniz.

Önceki sayfa: Hosting Hizmetleri Sonraki sayfa: SEO ve SEM
Denizli Web Tasarım Firması
KURUMSAL

Denizli Web Tasarım, Denizli Web Tasarım Firması, Denizli Logo Tasarım, Web Tasarım firması

Hakkımızda →

BİZE ULAŞIN
Pelitlibağ Mh. 3406/1 Sk.
No:4/2 DENİZLİ
+90 (549) 551 07 77
BİZİ TAKİP EDİN