Loading...

KURUMSAL KİMLİK

Denizli Kurumsal Kimlik

Kurumsal Kimlik

Bir firmanın marka veya kurum kimliği adına ilk tasarım adımı logosu ve renkleridir. Profesyonel bir şekilde tasarlanan logo ve renkler, firmanızla ilgili olumlu bir ilk izlenimi uyandıracaktır. Bu çalışma işletmeye ait tüm alanlarda (kartvizit, klasör, antetli kağıt, zarf, dosyalar, katalog, broşür, web sitesi, araç giydirme, ürün ambalajları vb... ) kullanılacağından, çok önemlidir.

Şirketiniz ya da internet girişiminiz için yeni bir kurumsal kimliğe ihtiyacınız varsa, kurum kimliği oluşturma hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Öncelikle sektörünüzü ve firmanızı tanıyacak ve size uygun konsepti belirleyeceğiz. Devamında renk seçimi ve logo tasarımı yapılacaktır. Tasarım konsepti onayının ardından, tüm dökümanlara uygulama yapılacak ve son adımda da kurum kimliği kitapçığınız oluşturulacaktır.

Bu hizmet kapsamında logo tasarımı, kurumsal kimlik kitapçığı, faaliyet raporları ve benzeri kurum içi dökümanların tasarımı (antetli kağıt, zarf vb...), araç giydirme, promosyon ürünleri tasarımı gibi tasarım hizmetlerini kapsayabilir. İşte bu sebeple kurumsal kimlik tasarımı ve logo tasarımı firmalar için hayati önem taşır.

Önceki sayfa: SEO ve SEM Sonraki sayfa: Grafik Tasarım
Denizli Web Tasarım Firması
KURUMSAL

Denizli Web Tasarım, Denizli Web Tasarım Firması, Denizli Logo Tasarım, Web Tasarım firması

Hakkımızda →

BİZE ULAŞIN
Pelitlibağ Mh. 3406/1 Sk.
No:4/2 DENİZLİ
+90 (549) 551 07 77
BİZİ TAKİP EDİN