Loading...

Web Destek Anlaşması

Web Sitesi Bakım ve Güncelleme

Web Destek Anlaşması

Web sitenizin tasarımı sürecinden sonra, ortaya çıkan iş ne kadar güzel olursa olsun, sonradan alacağınız destek hizmetleri eksiksiz olmalıdır. Web sitenizin olası arızalara karşı garanti altında olması ve olası arızaların düzeltilmesi bakım, yeni eklentiler (grafik veya yazılım) ile zenginleştirilmesi ve güncel tutulması işine de güncelleme denir. Her web sitesi yapımının ardından bir takım düzenlemeler ve eklentilerin yapılması şeklinde bir bakıma ihtiyaç duyar.

Web destek anlaşması yıllık olarak yapılmakta ve bir yıl süre ile internet sitenizin güncelliği ve güvenliği, mail güvenliğiniz, maillerin açılması veya kapatılması, sitenizin ve maillerinizin kara listelerden uzak tutulması, raporlamalar, yedeklemeler ve web sitenizde kullanılan sistemin versiyon güncellemelerini kapsamaktadır.

Web Destek Anlaşması işletme bünyesinde web sitesinin kontrolünü ve güncellemesini yapmak için personel barındırmak istemeyen veya web sitesi konusunda deneyimli personeli olmayan firmalar için ideal bir çözümdür.

İnternet sitenizin sürekli olarak güncel kalmasını, arama motorları ve web teknolojilerindeki değişimleri yakından takip ve sitenize uyarlanmasını istiyorsanız yıllık olarak web destek anlaşması hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Web Sitesi destek anlaşması fiyatlandırması web sitenizin büyüklüğüne, web siteniz yapılırken kullanılan alt yapıya ve mail kullanıcı sayısına  göre yapılmaktadır.

Denizli Web Tasarım Firması
KURUMSAL

Denizli Web Tasarım, Denizli Web Tasarım Firması, Denizli Logo Tasarım, Web Tasarım firması

Hakkımızda →

BİZE ULAŞIN
Pelitlibağ Mh. 3406/1 Sk.
No:4/2 DENİZLİ
+90 (549) 551 07 77
BİZİ TAKİP EDİN